Kosova Üniversitesinde Bölümler

Kosova Üniversitesinde Bölümler

Bir kişinin hayatındaki en önemli şey eğitimdir. Kişinin aldığı eğitim ve öğretim ne kadar iyiyse kişi kendini o derece geliştirebilir. Bu nedenle kişiler üniversite hayatında olgunlaşmaktadır. Üniversite dönemi her öğrencinin hayatında büyük bir yere sahiptir. Üniversite hayatınızı yurtdışında istediğiniz bölümde okumak istemez miydiniz? Kosova Priştine Universum Üniversitesi sayesinde istediğiniz bölümde eğitim alabilir ve eğitiminizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Kosova Üniversitesi Bölümleri ise oldukça geniştir. Kapsamlı bir eğitim sundukları için hemen hemen her bölüme yer vermişlerdir. Kosova Üniversitesi Bölümleri şu şekildedir; Felsefe Fakültesi, Matematik Mühendisliği Fakültesi, Doğa Bilimleri Fakültesi, Filoloji Bölümü, Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi, Makine Mühendisliği fakültesi,Tıp Fakültesi,Güzel Sanatlar Akademisi, Tarım Fakültesi, Yerbilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Spor Akademisi, Eğitim Fakültesi

İşletme Fakültesi, İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Fakültesi,Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi ,Makine Mühendisliği Fakültesi, TİT- Bilgi Teknolojileri ve İletişim, Filoloji Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Ziraat ve Veterinerlik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Fakültesi, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Fakültesi, Maden ve Metalürji Fakültesi, Uluslar arası halka ilişkiler Fakültesi, Endüstri mühendisliği Fakültesi, İngilizce dil ve edebiyatı Fakültesi gibi bir çok bölüme yer verilmektedir.

Kosova Üniversitesi Bölümleri eğitim ve öğretimde Türk öğrencilere destek olan, Türkçe eğitimi sonuna kadar destekleyen ve bunun için ayrı bir fon oluşturan Kosova oldukça gelişmiş sistemi sayesinde öğrencilerin yanında olmayı her zaman sağlamıştır. Bunun yanı sıra öğrencilerin ekonomik ve uygun fiyatlar ile eğitim görmesi de tercih edilme nedenlerinden biri haline gelmiştir. Öğrencilerin bütçesi düşünülerek hazırlanmış fiyatlandırmaları ile oldukça yüksek standartlara sahip bir eğitim ve öğretim hayatını sürebilirsiniz. Öğrencileri daima motive etmek üzerine kurulmuş bir anlayış olduğu için çeşitli etkinlikler düzenlenerek öğrencilerin sosyal ve girişken bireyler olarak yetişmesi sağlanmaktadır. Sunduğu olanaklar doğrultusunda öğrencilerin kaliteli eğitim alması ve yurtdışı hayallerini gerçekleştirmeleri sağlanmıştır. Öğrencilerin kendilerini rahat hissedecekleri ortamlar oluşturularak oldukça geniş kapsamlı, uzman eğitim kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken bir üniversite haline gelmiştir.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmeti olarak, sizlere Kosova Üniversitesi Bölümleri hakkında detaylı bilgiyi her zaman vermekten memnun oluruz. Kendini geliştirmiş yapısı ile Kosova Priştine Universum Üniversitesi eğitim de sizlere yeni bir yuva olmaktadır. Günün gereksinimlerine uygun altyapısı, profesyonel eğitim sistemi ile Türkçe eğitimin en uygun fiyatlara verilmesi adına her imkanı sağlamaktadır. Ayrıca Türk öğrenciler ile diğer öğrencilerin kaynaşması ve beraber zaman geçirmesi adına birçok sosyal etkinlik düzenleyen üniversite hakkında bilgi almak adına bizlere ulaşabilirsiniz. Danışmanlık hizmetlerimiz ile öğrencilerimizin psikolojisini de göz önünde bulundurarak danışmanlarımız eşliğinde her zaman doğru tercihlere yönlendirmek önceliğimizdir. Seçeceğiniz bölümün sizlerin geleceğini hazırladığını bildiğimiz için sizlerin her zaman doğru tercihler yapmanız adına yanı başınızda olacağız ve destek olacağız.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!