2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerene İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerene İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

İnsanların temel ihtiyaçlarından birisi barınma ihtiyacıdır. Yerleşik hayata geçildiği dönemlerden bu yana insanlar sürekli farklı yapılar inşa etmiş ve geçen yüzyıllar boyunca günümüzde olan yapılara sahip olmuş bulunmaktayız. Bir yapının temelini oluşturmak ve bu temelin sağlamlığını test etmek temel mühendislik dallarından olan inşaat mühendislerin işi olmuştur. İnşaat malzemelerine, planına hatta maliyetlerine kadar hesaplar. Bir yapının oluşmasında en önemli birey şüphesiz ki inşaat mühendisleridir. 2 Yıllık İnşaat Teknisyenleri İnşaat Mühendisliği Dikey Geçişte ülkemiz de oldukça zorlanmaktadır. Bu noktada inşaat teknisyenliği öğrencileri oldukça zorlanmaktadır ancak Kosova üniversiteleri sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan sınav şartı olmadan geçişler ile öğrencilere yeni eğitim kapıları açmaktadır. Teknisyenlik eğitimini mühendislik eğitimi ile profesyonel anlama getirmek isteyen öğrencilerin Türkçe eğitim alarak, sosyal yaşantıya ve genç nüfusa sahip bu üniversitelerde hem yapıları inceleyebiliyor hem de yeni projeleri inceleme fırsatı kazanarak uluslararası eğitim standartlarında bir öğretim görüyorlar.

İnşaat Mühendisliği

2 Yıllık İnşaat Teknisyenleri İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş yapmak isteyen öğrenciler hiç vakit kaybetmeden kaydınızı yaptırmalısınız ve uygun eğitim fırsatlarını kaçırmamalısınız. Avrupa standartlarında eğitim veren inşaat mühendisliği bölümü Kosova üniversitelerinde yüksek eğitim müfredatı üzerine kurulmuş, konusunda ve bölümünde uzman öğretim görevlileri ile her yapı ve projeyi inceleyerek geleceğin parlak mühendislerinden olmanız yolunda size yüksek imkanlar sunmaktadır. Dünyadaki ihtiyaçları geliştirmek için geçmişten bugüne hiçbir zaman konumunu kaybetmeyen bir meslek haline gelmiş inşaat mühendisliği her zaman gelişmektedir. İnşaat mühendisliği geniş bir alana sahip olduğu için belirli alanlarda uzlaşmanızı gerekmektedir. 2 Yıllık İnşaat Teknisyenleri İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş yapan öğrenciler yetenekleri ve ilgi alanı doğrultusunda Kosova Priştine Universum Üniversitesi sahip oldukları alanlar doğrultusunda gelişmekte ve görevlerini üst seviyeye çıkarmaktadır.

Dikey geçiş aşamasında herhangi bir sınava tabi tutulmadığınızı belirtmiştir. Peki dikey geçişlerde ne gibi aşamalardan geçmektesinizdir? Bu soru birçok öğrencinin kafasını karıştırmaktadır ancak cevabı oldukça basittir. Yalnızca lise diplomanız ya da inşaat teknisyenliği ön lisans bölümünden mezuniyetiniz ile vizesiz bir şekilde Kosova üniversitelerinde Türkçe eğitim alabilir ve bu eğitimi oldukça uygun bir bütçe ile sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilen ve takiplerini inşaat mühendisliğinin alanlarına yansıtmayı hedefleyen öğrenciler yetiştirmek her zaman üniversitelerin önceliği olmuştur. Türklerin yüzyıllarca değişik yapılar inşa etmesi Türk öğrencilerin yetenek kapasitesinin yüksek olduğunu düşündürerek öğrencilere yönelik çalışmalar her zaman yüksek seviyede tutulmuştur. EuroStar Eğitim Danışmanlığı Hizmeti olarak dikey geçiş yapmak isteyen inşaat teknisyenliği bölümü öğrencilerinin gelecekte iyi birer inşaat mühendisi olması yönünde çok yönlü danışmanlık hizmetlerimiz ile öğrencilerimizin adımlarını sağlamlaştırmak istemekteyiz. Sizlerde vakit kaybetmeden inşaat mühendisi olarak mesleğinizi tamamlamak istiyor iseniz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir ve yurtdışında eğitim almanın detaylı bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!